329 Zegarki Damskie Do 200 Złotych

Zegarki damskie na bransolecie stanowią idealny dodatek biżuteryjny, pełniący jednocześnie praktyczne funkcje. Odpowiednio dobrany zegarek to nie tylko praktyczny dodatek, ale i świadectwo dobrego smaku i elegancji. Ciekawym pomysłem dla kobiet, które chcą jednocześnie nosić dekoracyjne bransoletki oraz zegarek, jest wybranie modelu w formie bransoletki. Najczęściej zegarek jest elementem zdobionej bransoletki z metalu albo ze skóry - może być ona również znacznie dłuższa, pozwalając na owinięcie wokół nadgarstka kilka razy.
Ten zegarek szwajcarskiej marki Adriatica funkcjonuje w oparciu precyzyjny mechanizm kwarcowy, zasilany za pomocą baterii. Koperta ( średnicy 38 mm) wykonana została z antyalergicznej, odpornej na korozję, stali szlachetnej. Prezentuje się ona bardzo elegancko dzięki zdobieniu w postaci maleńkich kryształów. Tarczę zegarka chroni szkło szafirowe, które charakteryzuje się wysoką odpornością na zegarek damski . Wysoka wodoszczelność (5 ATM) pozwala nawet na pływanie, a dodatkową zachętą do kupienia tego modelu jest datownik i chronograf. Sprawdź najlepsze oferty.
W¶ród najmodniejszych damskich zegarków wci±¿ dominuje klasyka. Zegarki na metalowych bransoletach w kolorze srebra lub z³ota sprawdz± siê dla kobiet ceni±cych elegancjê i szyk. To doskona³y dodatek do formalnych zestawów z marynark± lub koktajlow± sukienk±. Oprócz klasycznego z³ota niebanaln± opcj± jest z³oto w kolorze ró¿owym, które przypadnie do gustu kobietom ceni±cym subtelne dodatki.
Wśród damskich bestsellerów zdecydowanie przeważają zegarki w kolorze złota. Taki kolor jest ponadczasowy i podobnie jak złoty pierścionek, może dopasować się do każdej stylizacji. Złota powłoka PVD jest bardzo trwała i zapewnia radość z zegarka na długie lata. Dla Pań, które szukają czegoś bardziej oryginalnego, interesujące mogą być zegarki w kolorze różowego złota. Takim odcieniem pokryto zegarki Adriatica , zegarki Daniel Wellington czy zegarki Michael Kors , wśród których znalazły się też niesamowite smartwatche łączące dwa wymiary - świat mody i najnowocześniejsze technologie.
Biorąc pod uwagę wolumen zegarków damskich dostępnych w ofercie naszego sklepu nawet najwybredniejszy miłośnik zegarków nie będzie miał kłopotów z odnalezieniem tego "najwłaściwszego". Aby maksymalnie uprościć i skrócić proces wyszukiwania zachęcamy do skorzystania z filtrów dostępnych na stronach kategorii, które w intuicyjny i szybki sposób zawężą zakres wyszukiwania do modeli damskich zgodnych z Państwa oczekiwaniami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “329 Zegarki Damskie Do 200 Złotych”

Leave a Reply

Gravatar